פתיחת תפריט הנגישות  

המעביד רוצה עובד מרוצה

כאשר העובדים מרוצים - המעביד הוא המרוויח העיקרי!


תודעת השירות הגבוהה של קלע מתבססת על תפיסה הוליסטית של מעגל לקוחותיה:

מנהלי ועובדי הסוכנות מעמידים את המעביד והמבוטחים במוקד ההתייחסות השירותית. הטיפול בעובדים הינו אישי ופרטני, ומונחה על ידי תפיסת מטרהברורה, המוטמעת עמוק בתרבות העבודה בקלע: המעביד רוצה עובד מרוצה! תרבות עבודה זו מושתתת על ההכרה בכך, שכאשר העובדים מרוצים - המעביד הינו המרוויח העיקרי. ההוצאה הופכת להשקעה. כלומר - הופכת מקנס לפרס!

הפיכת העובד/ת למרוצה מתאפשרת באמצעות מתן שירות מיטבי, זמין, תומך, מיידע, בעל היצע רחב של פתרונות. קלע מתחייבת בפני לקוחותיה למתן מענה ראשוני לפניותיהם בתוך יממה. הקשר בין קלע למבוטחים הינו קשר אישי וישיר.

חשוב לזכור את תפיסתה הייחודית של קלע, לפיה החיסכון הפנסיוני הינו החיסכון הפיננסי הגדול ביותר שיש לרוב העובדים במשק, ובדרך כלל אף יותר מהרכוש שצבר אדם בחייו - למשל בית ומכוניות - ועל כן חשיבותה העליונה של ההתמקצעות והמומחיות של קלע בהרכבת תיק פנסיוני אישי מיטבי לכל עובד ועובדת, במסגרת ההסכם עם המעסיק. לצורך כך פיתחה קלע כלים ייחודיים לזיהוי הצרכים הפנסיוניים של העובד/ת. שימוש בכלים אלו מביא לתוצאה אופטימאלית של התכנית לטובת העובד/ת.

תפיסת הלקוח והעבד/ת כמי ששביעות רצונו היא הגורם החשוב ביותר בתהליך, מייצרת שביעות רצון כללית, אווירת עבודה ושיתוף פעולה Win-Win - וממנפת את עתידם הכלכלי של הלקוחות.

One Stop Shop


קלע מציעה לעובדי הארגונים מטריה רחבה של כיסויים ביטוחיים, ומספקת בכך לעובדים תחושה של One Stop Shop – כל סוגי הביטוח תחת קורת גג אחת ובטיפול של סוכן אישי שמכיר היטב את צרכי המבוטח/ת.

מלבד הביטוחים הפנסיוניים, אבדן כושר עבודה וקרן פיצויים, מעניקה קלע לעובדים שירותי ביטוח אלמנטארי, בריאות, סיעוד ופתרונות פיננסיים מגוונים.

נשמח לעמוד לשירותך:

* שדה חובה